«Урок по английскому языку «Story time …..The Queen Bee»


Бекітемін:
Сабақ: Мектеп: 11
Күні: Мұғалімнің есімі: Ходжаева Айсауле
Сынып : 1 Қатысқандар саны: 12 Қатыспағандар саны:-
Тақырыбы: Colours(түстер) Сабақ негізделген оқу мақсаты: (мақсаттары) Негізгі жол қозғалысы қауіпсіздігін түстер арқылы анықтау
Түстермен танысу
Түстерге байланысты жаттығулар орындау, жаңа сөздермен танысу
Сабақ мақсаттары: Барлық оқушылар:
Оқушыларға жол қозғалысы қауіпсіздігін түстер арқылы үйрету
Жаңа сөздермен таныстыру, өз ойларын еркін айтуға үйретуге қол жеткізу,сөйлеу қабілеттерін арттыру.
шетелдік тілге деген қызығушылықтарын, ағылшын тілінде тыңдап - түсіну мен әңгімелесу іскерліктерін дамыту.
Оқушылардың басым бөлігі:
- Топтық,жұптық және жеке тапсырмалар орындайды
Кейбір оқушылар:
- жеке тапсырмалар орындайды
Тілдік мақсат Оқушылар:
Жаңа өткен тақырыпты зейінмен тыңдап, түсіну.
Тақырып бойынша берілген тапсырмаларды өз бетімен орындау.
Топтық тапсырмаларды орындауда өз үлесін қосып, сабақ барысында белсенділік таныту.
Ағылшын тілінде ауызекі оқи алады,топта өз пікірін айта алады,керек мәліметтерді дәптерлеріне түртіп жазып ала алады.
Негізгі сөздер мен тіркестер:colours,
Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер:
Red-қызыл, blue-көк, green-жасыл, yellow-сары, purple-күлгін, orange-қызғылт сары
Талқылауға арналаған тармақтар:
Red, blue, green, yellow, purple, orange
Сіз неліктен .... екенін айта аласыз ба?
Жазылым бойынша ұсыныстар:
Сурет салғызу, түстерді анықтау
Алдыңғы тақырып My family
Жоспар
Жоспарланған уақыт:
45 мин Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланаған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз) бағалау ресурстар
Басталуы: 10мин Сәлемдесу.Ұйымдастыру: (2 мин);
Жағымды психологиялық ахуал туғызу үшін тренинг өткізу.Оқушыларды шаттық шеңберіне тұрғызу; ( 2 мин) модуль № 1
A, B, C, D әріптері бойынша топқа бөлу. (2 мин) жетекшісін таңдату, модуль №1 Мадақтау.
Шапалақ.
Smiles1 ғаламтор желісі, видео материалдар, сөздік кітаптар, маркер, фломастерлер А4, А3
Ортасы: 25мин Ex2p158
«Түрткі болу» әдісі, яғни сұрақ-жауап арқылы тақырыпты ашамыз. АКТ ны пайдалану модуль №6 (10мин)
Әріптерді дәптерге «түртіп алу» әдісі бойынша жаздырамын.
1 тапсырма: (5 мин)
Сөздікпен жұмыс:
2 тапсырма: (10 мин) Кітаппен жұмыс: Формативті бағалау
Смайликтер арқылы бағалау Smiles1 ғаламтор желісі, видео материалдар, сөздік кітаптар, маркер, фломастерлер А4, А3
Аяқталуы: 10 мин Түстерді суретпен байланыстыра отырып, қайталатамын. (5мин)
Модуль №2
Үй тапсырма: Жаңа сөздер мен түстерді жаттау
Кері байланыс: KLW - кестесі СТО технологиясы (5 мин)
Формативті бағалау
Қосымша ақпарат Ғаламтор деректері Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілетті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? Бағалау – оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? Пәнаралық байланыс қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері АКТ – мен байланыс Құндылықтардағы байланыс Ойтүрткі сұрақтар арқылы тапсырмаға қарай бағдарлаймын. Қабілетті балаларға ойтолғау жасауды, ауызекі сойлеп, оқи алуға дағдыландырамын Формативті және топтық бағалау; смайлик жинау, мадақтау, сенім білдіру. Слайдтар,сөздік жұмысы,ғаламтор деректері, видео Информатика, сурет пәнаралық байланысы Рефлексия
Сабақ / оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді?
Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарланған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен? Бүгінгі сабақта оқушылар ағылшын тілінде әліпбиді қызыға қайталады. Оқушыға арналған оқулықтан суретін бояу арқылы, әріпті есте сақтауға тырысты. Керек мәліметтерді дәптерлеріне түртіп жазып ала алады. Тақырыпқа қатысты сұрақтарды өз деңгейінде жауап бере алды. Қорытынды бағамдау: «Colours» тақырыбы.
Түсіндіру, талдау, сұрақ – жауап, постермен жұмыс, кітаппен жұмыс, жеке, жұппен, топпен жұмыс. Бағалаудың түрлері. KLW- керібайланыс
Бекітемін:
Сабақ: Мектеп: 11
Күні: Мұғалімнің есімі: Ходжаева Айсауле
Сынып : 1 Қатысқандар саны: 12 Қатыспағандар саны:-
Тақырыбы: Consolidation(бекііту) Сабақ негізделген оқу мақсаты: (мақсаттары) -оқушылардың тілдік қорын кеңейту, түстер арқылы кәсіп жобасын дайындау, бекіту
Сабақ мақсаттары: Барлық оқушылар:
Оқушылар алған білімдерін қайталау және бекіту
Жаңа сөздермен таныстыру, өз ойларын еркін айтуға үйретуге қол жеткізу,сөйлеу қабілеттерін арттыру.
шетелдік тілге деген қызығушылықтарын, ағылшын тілінде тыңдап - түсіну мен әңгімелесу іскерліктерін дамыту.
Оқушылардың басым бөлігі:
- Топтық,жұптық және жеке тапсырмалар орындайды
Кейбір оқушылар:
- жеке тапсырмалар орындайды
Тілдік мақсат Оқушылар:
Жаңа өткен тақырыпты зейінмен тыңдап, түсіну.
Тақырып бойынша берілген тапсырмаларды өз бетімен орындау.
Топтық тапсырмаларды орындауда өз үлесін қосып, сабақ барысында белсенділік таныту.
Ағылшын тілінде ауызекі оқи алады,топта өз пікірін айта алады,керек мәліметтерді дәптерлеріне түртіп жазып ала алады.
Негізгі сөздер мен тіркестер: The alphabets,colours, numbers
Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер:
colours, numbers
Талқылауға арналаған тармақтар:
Түстер сандар
Сіз неліктен .... екенін айта аласыз ба?
Жазылым бойынша ұсыныстар:
Сурет салғызу, түстерді анықтау
Алдыңғы тақырып Colours
Жоспар
Жоспарланған уақыт:
45 мин Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланаған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз) бағалау ресурстар
Басталуы: 10мин Сәлемдесу.Ұйымдастыру: (2 мин);
Жағымды психологиялық ахуал туғызу үшін тренинг өткізу.Оқушыларды шаттық шеңберіне тұрғызу; ( 2 мин) модуль № 1
Кәмпиттер арқылы топқа бөлу. (2 мин) жетекшісін таңдату, модуль №1 Мадақтау.
Шапалақ.
Smiles1 ғаламтор желісі, видео материалдар, сөздік кітаптар, маркер, фломастерлер А4, А3
Ортасы: 25мин Ex2p158
«Түрткі болу» әдісі, яғни сұрақ-жауап арқылы тақырыпты ашамыз. АКТ ны пайдалану модуль №6 (10мин)
Әріптерді дәптерге «түртіп алу» әдісі бойынша жаздырамын.
1 тапсырма: (5 мин)
Сөздікпен жұмыс:
2 тапсырма: (10 мин) Кітаппен жұмыс: Формативті бағалау
Смайликтер арқылы бағалау Smiles1 ғаламтор желісі, видео материалдар, сөздік кітаптар, маркер, фломастерлер А4, А3
Аяқталуы: 10 мин The Letters: Ee, Ff, Gg, Hh әріптерін суретпен байланыстыра отырып, қайталатамын. (5мин)
Модуль №2
Үй тапсырма: Жаңа сөздер мен әріптерді жаттау
Кері байланыс: KLW - кестесі СТО технологиясы (5 мин)
Формативті бағалау
Қосымша ақпарат Ғаламтор деректері Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілетті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? Бағалау – оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? Пәнаралық байланыс қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері АКТ – мен байланыс Құндылықтардағы байланыс Ойтүрткі сұрақтар арқылы тапсырмаға қарай бағдарлаймын. Қабілетті балаларға ойтолғау жасауды, ауызекі сойлеп, оқи алуға дағдыландырамын Формативті және топтық бағалау; смайлик жинау, мадақтау, сенім білдіру. Слайдтар,сөздік жұмысы,ғаламтор деректері, видео Информатика, сурет пәнаралық байланысы Рефлексия
Сабақ / оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді?
Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарланған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен? Бүгінгі сабақта оқушылар ағылшын тілінде әліпбиді қызыға қайталады. Оқушыға арналған оқулықтан суретін бояу арқылы, әріпті есте сақтауға тырысты. Керек мәліметтерді дәптерлеріне түртіп жазып ала алады. Тақырыпқа қатысты сұрақтарды өз деңгейінде жауап бере алды. Қорытынды бағамдау: «Consolidation» тақырыбы.
Түсіндіру, талдау, сұрақ – жауап, постермен жұмыс, кітаппен жұмыс, жеке, жұппен, топпен жұмыс. Бағалаудың түрлері. KLW- керібайланыс
Бекітемін:
Сабақ: Мектеп: 11
Күні: Мұғалімнің есімі:
Сынып : 1 Қатысқандар саны: 12 Қатыспағандар саны:-
Тақырыбы: Our World- Time for CLIL Сабақ негізделген оқу мақсаты: (мақсаттары) Басқа да танымал өнер саласындағы кейіпкерлерді үйрену
Өнер салаларын зерттеу
Бастапқы түстерді қайталау
Сабақ мақсаттары: Барлық оқушылар:
Оқушыларды өнер саласындағы кейіпкерлермен таныстыру
Жаңа сөздермен таныстыру, өз ойларын еркін айтуға үйретуге қол жеткізу,сөйлеу қабілеттерін арттыру.
шетелдік тілге деген қызығушылықтарын, ағылшын тілінде тыңдап - түсіну мен әңгімелесу іскерліктерін дамыту.
Оқушылардың басым бөлігі:
- Топтық,жұптық және жеке тапсырмалар орындайды
Кейбір оқушылар:
- жеке тапсырмалар орындайды
Тілдік мақсат Оқушылар:
Жаңа өткен тақырыпты зейінмен тыңдап, түсіну.
Тақырып бойынша берілген тапсырмаларды өз бетімен орындау.
Топтық тапсырмаларды орындауда өз үлесін қосып, сабақ барысында белсенділік таныту.
Ағылшын тілінде ауызекі оқи алады,топта өз пікірін айта алады,керек мәліметтерді дәптерлеріне түртіп жазып ала алады.
Негізгі сөздер мен тіркестер: This is Winnie the Pooh
Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер:
Winnie the Pooh Superman, colours
Талқылауға арналаған тармақтар:
Mixing colours
Сіз неліктен .... екенін айта аласыз ба?
Жазылым бойынша ұсыныстар:
Сурет салғызу,
Алдыңғы тақырып Consolidation
Жоспар
Жоспарланған уақыт:
45 мин Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланаған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз) бағалау ресурстар
Басталуы: 10мин Сәлемдесу.Ұйымдастыру: (2 мин);
Жағымды психологиялық ахуал туғызу үшін тренинг өткізу.Оқушыларды шаттық шеңберіне тұрғызу; ( 2 мин) модуль № 1
смайликтер арқылы топқа бөлу. (2 мин) жетекшісін таңдату, модуль №1 Мадақтау.
Шапалақ.
Smiles1 ғаламтор желісі, видео материалдар, сөздік кітаптар, маркер, фломастерлер А4, А3
Ортасы: 25мин «Түрткі болу» әдісі, яғни сұрақ-жауап арқылы тақырыпты ашамыз. АКТ ны пайдалану модуль №6 (10мин)
Әріптерді дәптерге «түртіп алу» әдісі бойынша жаздырамын.
1 тапсырма: (5 мин)
Сөздікпен жұмыс:
2 тапсырма: (10 мин) Кітаппен жұмыс: Формативті бағалау
Смайликтер арқылы бағалау Smiles1 ғаламтор желісі, видео материалдар, сөздік кітаптар, маркер, фломастерлер А4, А3
Аяқталуы: 10 мин Түстерді суретпен байланыстыра отырып, қайталатамын. (5мин)
Модуль №2
Үй тапсырма: Жаңа сөздер мен әріптерді жаттау
Кері байланыс: KLW - кестесі СТО технологиясы (5 мин)
Формативті бағалау
Қосымша ақпарат Ғаламтор деректері Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілетті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? Бағалау – оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? Пәнаралық байланыс қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері АКТ – мен байланыс Құндылықтардағы байланыс Ойтүрткі сұрақтар арқылы тапсырмаға қарай бағдарлаймын. Қабілетті балаларға ойтолғау жасауды, ауызекі сойлеп, оқи алуға дағдыландырамын Формативті және топтық бағалау; смайлик жинау, мадақтау, сенім білдіру. Слайдтар,сөздік жұмысы,ғаламтор деректері, видео Информатика, сурет пәнаралық байланысы Рефлексия
Сабақ / оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді?
Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарланған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен? Бүгінгі сабақта оқушылар ағылшын тілінде әліпбиді қызыға қайталады. Оқушыға арналған оқулықтан суретін бояу арқылы, әріпті есте сақтауға тырысты. Керек мәліметтерді дәптерлеріне түртіп жазып ала алады. Тақырыпқа қатысты сұрақтарды өз деңгейінде жауап бере алды. Қорытынды бағамдау: «Our World- Time for CLIL» тақырыбы.
Түсіндіру, талдау, сұрақ – жауап, постермен жұмыс, кітаппен жұмыс, жеке, жұппен, топпен жұмыс. Бағалаудың түрлері. KLW- керібайланыс
Бекітемін:
Сабақ: Мектеп: 11
Күні: Мұғалімнің есімі: Ходжаева Айсауле
Сынып : 1 Қатысқандар саны: 12 Қатыспағандар саны:-
Тақырыбы: Сабақ негізделген оқу мақсаты: (мақсаттары) Storytime!(The Queen Bee) Оқиға желісі бойынша тыңдау дағдысын қалыптастыру
Алманияда болған жануарлардың бір мейірімді адамға қалай көмектескені туралы оқиғаны тыңдату
Сабақ мақсаттары: Барлық оқушылар:
Тыңдау дағдысын қалыптастыру
Жаңа сөздермен таныстыру, өз ойларын еркін айтуға үйретуге қол жеткізу,сөйлеу қабілеттерін арттыру.
шетелдік тілге деген қызығушылықтарын, ағылшын тілінде тыңдап - түсіну мен әңгімелесу іскерліктерін дамыту.
Оқушылардың басым бөлігі:
- Топтық,жұптық және жеке тапсырмалар орындайды
Кейбір оқушылар:
- жеке тапсырмалар орындайды
Тілдік мақсат Оқушылар:
Жаңа өткен тақырыпты зейінмен тыңдап, түсіну.
Тақырып бойынша берілген тапсырмаларды өз бетімен орындау.
Топтық тапсырмаларды орындауда өз үлесін қосып, сабақ барысында белсенділік таныту.
Ағылшын тілінде ауызекі оқи алады,топта өз пікірін айта алады,керек мәліметтерді дәптерлеріне түртіп жазып ала алады.
Негізгі сөздер мен тіркестер: colours,
Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер:
A bee, an ant, a duck,
Талқылауға арналаған тармақтар:
What these animals can do? Fly, dig in the ground
Сіз неліктен .... екенін айта аласыз ба?
Жазылым бойынша ұсыныстар:
Сурет салғызу,
Алдыңғы тақырып Our World- Time for CLIL
Жоспар
Жоспарланған уақыт:
45 мин Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланаған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз) бағалау ресурстар
Басталуы: 10мин Сәлемдесу.Ұйымдастыру: (2 мин);
Жағымды психологиялық ахуал туғызу үшін тренинг өткізу.Оқушыларды шаттық шеңберіне тұрғызу; ( 2 мин) модуль № 1
санақ арқылы топқа бөлу. (2 мин) жетекшісін таңдату, модуль №1 Мадақтау.
Шапалақ.
Smiles1 ғаламтор желісі, видео материалдар, сөздік кітаптар, маркер, фломастерлер А4, А3
Ортасы: 25мин «Түрткі болу» әдісі, яғни сұрақ-жауап арқылы тақырыпты ашамыз. АКТ ны пайдалану модуль №6 (10мин)
Жаңа кейіпкерлерді дәптерге «түртіп алу» әдісі бойынша жаздырамын.
1 тапсырма: (5 мин)
Сөздікпен жұмыс:
2 тапсырма: (10 мин) Кітаппен жұмыс: Формативті бағалау
Смайликтер арқылы бағалау Smiles1 ғаламтор желісі, видео материалдар, сөздік кітаптар, маркер, фломастерлер А4, А3
Аяқталуы: 10 мин Түстерді суретпен байланыстыра отырып, қайталатамын. (5мин)
Модуль №2
Үй тапсырма: Жаңа сөздерді жаттау
Кері байланыс: KLW - кестесі СТО технологиясы (5 мин)
Формативті бағалау
Қосымша ақпарат Ғаламтор деректері Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілетті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? Бағалау – оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? Пәнаралық байланыс қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері АКТ – мен байланыс Құндылықтардағы байланыс Ойтүрткі сұрақтар арқылы тапсырмаға қарай бағдарлаймын. Қабілетті балаларға ойтолғау жасауды, ауызекі сойлеп, оқи алуға дағдыландырамын Формативті және топтық бағалау; смайлик жинау, мадақтау, сенім білдіру. Слайдтар,сөздік жұмысы,ғаламтор деректері, видео Информатика, сурет пәнаралық байланысы Рефлексия
Сабақ / оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді?
Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарланған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен? Бүгінгі сабақта оқушылар ағылшын тілінде әліпбиді қызыға қайталады. Оқушыға арналған оқулықтан суретін бояу арқылы, әріпті есте сақтауға тырысты. Керек мәліметтерді дәптерлеріне түртіп жазып ала алады. Тақырыпқа қатысты сұрақтарды өз деңгейінде жауап бере алды. Қорытынды бағамдау: «Storytime!(The Queen Bee)» тақырыбы.
Түсіндіру, талдау, сұрақ – жауап, постермен жұмыс, кітаппен жұмыс, жеке, жұппен, топпен жұмыс. Бағалаудың түрлері. KLW- керібайланыс
Бекітемін:
Сабақ: Мектеп: 11
Күні: Мұғалімнің есімі: Ходжаева Айсауле
Сынып : 1 Қатысқандар саны:12 Қатыспағандар саны:-
Тақырыбы: Check point.1 My Progress Сабақ негізделген оқу мақсаты: (мақсаттары) Ағылшын алфавитімен қайталау
Сандарды қайталау
Түстерді қайталау
Сабақ мақсаттары: Барлық оқушылар:
Оқушыларға әріптердің оқылуын, айтылуын үйрету.Түстерді үйрету
Жаңа сөздермен таныстыру, өз ойларын еркін айтуға үйретуге қол жеткізу,сөйлеу қабілеттерін арттыру.
шетелдік тілге деген қызығушылықтарын, ағылшын тілінде тыңдап - түсіну мен әңгімелесу іскерліктерін дамыту.
Оқушылардың басым бөлігі:
- Топтық,жұптық және жеке тапсырмалар орындайды
Кейбір оқушылар:
- жеке тапсырмалар орындайды
Тілдік мақсат Оқушылар:
Жаңа өткен тақырыпты зейінмен тыңдап, түсіну.
Тақырып бойынша берілген тапсырмаларды өз бетімен орындау.
Топтық тапсырмаларды орындауда өз үлесін қосып, сабақ барысында белсенділік таныту.
Ағылшын тілінде ауызекі оқи алады,топта өз пікірін айта алады,керек мәліметтерді дәптерлеріне түртіп жазып ала алады.
Негізгі сөздер мен тіркестер: My family
Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер:
Open, close, door, book, mummy, daddy, brother, sister, window
Талқылауға арналаған тармақтар:
Colours , family, numbers
Сіз неліктен .... екенін айта аласыз ба?
Жазылым бойынша ұсыныстар:
Сурет салғызу, сырлау стикерлер жабыстыру
Алдыңғы тақырып «Storytime!(The Queen Bee)»
Жоспар
Жоспарланған уақыт:
45 мин Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланаған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз) бағалау ресурстар
Басталуы: 10мин Сәлемдесу.Ұйымдастыру: (2 мин);топ жетекшісін таңдату, модуль №1
Жағымды психологиялық ахуал туғызу үшін тренинг өткізу.Оқушыларды шаттық шеңберіне тұрғызып, өз есімдеріне байланысты сын есімдер айтқызу; ( 2 мин) модуль № 1
Үй тапсырмасын «Миға шабуыл» әдісі бойынша сұрақтар қою арқылы бекітемін. (4 мин) модуль №2
Санақ бойынша топқа бөлу. (2 мин) Мадақтау.
Шапалақ.
Smiles1 ғаламтор желісі, видео материалдар, сөздік кітаптар, маркер, фломастерлер А4, А3
Ортасы: 25мин Ex2p158
«Түрткі болу» әдісі, яғни сұрақ-жауап арқылы тақырыпты ашамыз. АКТ ны пайдалану модуль №6 (10мин)
Әріптерді дәптерге «түртіп алу» әдісі бойынша жаздырамын.
1 тапсырма: (5 мин)
Сөздікпен жұмыс:
2 тапсырма: (10 мин)
Кітаппен жұмыс: Ex. Формативті бағалау
Топтық бағалау
Смайликтер арқылы бағалау
Аяқталуы: 10 мин әріптерді суретпен байланыстыра отырып, қайталатамын.Отбасы мүшелерін қайталатамын (5мин)
Модуль №2
Үй тапсырма: Жаңа сөздер мен әріптерді.түстерді, отбасы мүшелерін жаттау
Кері байланыс: KLW - кестесі СТО технологиясы(5 мин)
Бірін – бірі бағалау
Формативті бағалауда топ жетекшілерінен бағалау парақшасын жинап алып мұғалім жиынтық бағасын шығару. Қосымша ақпарат Ғаламтор деректері Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілетті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? Бағалау – оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? Пәнаралық байланыс қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері АКТ – мен байланыс Құндылықтардағы байланыс Ойтүрткі сұрақтар арқылы тапсырмаға қарай бағдарлаймын. Қабілетті балаларға ойтолғау жасауды, ауызекі сойлеп, оқи алуға дағдыландырамын Формативті және суммативті бағалау: топтық бағалау; смайлик жинау, мадақтау, сенім білдіру. Слайдтар,сөздік жұмысы,ғаламтор деректері, видео Информатика, сурет пәнаралық байланысы Рефлексия
Сабақ / оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді?
Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарланған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен? Бүгінгі сабақта оқушылар ағылшын тілінде өз ойларын еркін жеткізе алды. Ағылшын тілінде ауызекі оқи алады,топта өз пікірін айта алады,керек мәліметтерді дәптерлеріне түртіп жазып ала алады. Тақырыпқа қатысты сұрақтарды өз деңгейінде жауап бере алды. Қорытынды бағамдау: « Check point.1 My Progress » тақырыбы.
Түсіндіру, талдау, сұрақ – жауап, постермен жұмыс, кітаппен жұмыс, жеке, жұппен, топпен жұмыс. Бағалаудың түрлері. KLW- керібайланыс
Бекітемін:
Сабақ: Мектеп: 11
Күні: Мұғалімнің есімі: Ходжаева Айсауле
Сынып : 1 Қатысқандар саны: 12 Қатыспағандар саны:-
Тақырыбы: My school Сабақ негізделген оқу мақсаты: (мақсаттары) 1-ден 5-ке дейін санау
Сабақ мақсаттары: Барлық оқушылар:
Оқушыларға ағылшын тілінде санауды үйрету,сандардың оқылуын,жазылуын айтылуын үйрету.
Жаңа сөздермен таныстыру, өз ойларын еркін айтуға үйретуге қол жеткізу,сөйлеу қабілеттерін арттыру.
шетелдік тілге деген қызығушылықтарын, ағылшын тілінде тыңдап - түсіну мен әңгімелесу іскерліктерін дамыту.
Оқушылардың басым бөлігі:
- Топтық,жұптық және жеке тапсырмалар орындайды
Кейбір оқушылар:
- жеке тапсырмалар орындайды
Тілдік мақсат Оқушылар:
Жаңа өткен тақырыпты зейінмен тыңдап, түсіну.
Тақырып бойынша берілген тапсырмаларды өз бетімен орындау.
Топтық тапсырмаларды орындауда өз үлесін қосып, сабақ барысында белсенділік таныту.
Ағылшын тілінде ауызекі оқи алады,топта өз пікірін айта алады,керек мәліметтерді дәптерлеріне түртіп жазып ала алады.
Негізгі сөздер мен тіркестер: colours, numbers
Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер:
One,two,three,four,five.
Талқылауға арналаған тармақтар:
Module 2 My school
Сіз неліктен .... екенін айта аласыз ба?
Жазылым бойынша ұсыныстар:
Сурет салғызу, сандарды жазғызу
Алдыңғы тақырып Check point 1My Progress
Жоспар
Жоспарланған уақыт:
45 мин Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланаған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз) бағалау ресурстар
Басталуы: 10мин Сәлемдесу.Ұйымдастыру: (2 мин);
Жағымды психологиялық ахуал туғызу үшін тренинг өткізу.Оқушыларды шаттық шеңберіне тұрғызу; ( 2 мин) модуль № 1
санақ арқылы топқа бөлу. (2 мин) жетекшісін таңдату, модуль №1 Мадақтау.
Шапалақ.
Smiles1 ғаламтор желісі, видео материалдар, сөздік кітаптар, маркер, фломастерлер А4, А3
oОртасы: 25мин «Түрткі болу» әдісі, яғни сұрақ-жауап арқылы тақырыпты ашамыз. АКТ ны пайдалану модуль №6 (10мин)
Әріптерді дәптерге «түртіп алу» әдісі бойынша жаздырамын.
1 тапсырма: (5 мин)
Сөздікпен жұмыс:
2 тапсырма: (10 мин) Кітаппен жұмыс: Формативті бағалау
Смайликтер арқылы бағалау Smiles1 ғаламтор желісі, видео материалдар, сөздік кітаптар, маркер, фломастерлер А4, А3
Аяқталуы: 10 мин Сандарды суретпен байланыстыра отырып, қайталатамын. (5мин)
Модуль №2
Үй тапсырма: Жаңа сөздер мен сандарды жаттау
Кері байланыс: KLW - кестесі СТО технологиясы (5 мин)
Формативті бағалау
Қосымша ақпарат Ғаламтор деректері Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілетті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? Бағалау – оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? Пәнаралық байланыс қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері АКТ – мен байланыс Құндылықтардағы байланыс Ойтүрткі сұрақтар арқылы тапсырмаға қарай бағдарлаймын. Қабілетті балаларға ойтолғау жасауды, ауызекі сойлеп, оқи алуға дағдыландырамын Формативті және топтық бағалау; смайлик жинау, мадақтау, сенім білдіру. Слайдтар,сөздік жұмысы,ғаламтор деректері, видео Информатика, сурет пәнаралық байланысы Рефлексия
Сабақ / оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді?
Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарланған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен? Бүгінгі сабақта оқушылар ағылшын тілінде әліпбиді қызыға қайталады. Оқушыға арналған оқулықтан суретін бояу арқылы, әріпті есте сақтауға тырысты. Керек мәліметтерді дәптерлеріне түртіп жазып ала алады. Тақырыпқа қатысты сұрақтарды өз деңгейінде жауап бере алды. Қорытынды бағамдау: «My school» тақырыбы.
Түсіндіру, талдау, сұрақ – жауап, постермен жұмыс, кітаппен жұмыс, жеке, жұппен, топпен жұмыс. Бағалаудың түрлері. KLW- керібайланыс
Бекітемін:
Сабақ: Мектеп: З.О.Баймырзаев атындағы орта мектебі «ММ»
Күні: Мұғалімнің есімі: Канжанова Акгул Абиловна
Сынып : 1 Қатысқандар саны: 16 Қатыспағандар саны:-
Тақырыбы: The Letters: Xx, Yy, Zz Сабақ негізделген оқу мақсаты: (мақсаттары) Ағылшын алфавитімен таныстыру;
Өткен әріпке сай сөздердің оқылуын үйрету;;
Оқу мен жазуға дағдыландыру
Сабақ мақсаттары: Барлық оқушылар:
Оқушыларға The Letters: Xx, Yy, Zz мына әріптердің оқылуын, айтылуын үйрету.
Жаңа сөздермен таныстыру, өз ойларын еркін айтуға үйретуге қол жеткізу,сөйлеу қабілеттерін арттыру.
шетелдік тілге деген қызығушылықтарын, ағылшын тілінде тыңдап - түсіну мен әңгімелесу іскерліктерін дамыту.
Оқушылардың басым бөлігі:
- Топтық,жұптық және жеке тапсырмалар орындайды
Кейбір оқушылар:
- жеке тапсырмалар орындайды
Тілдік мақсат Оқушылар:
Жаңа өткен тақырыпты зейінмен тыңдап, түсіну.
Тақырып бойынша берілген тапсырмаларды өз бетімен орындау.
Топтық тапсырмаларды орындауда өз үлесін қосып, сабақ барысында белсенділік таныту.
Ағылшын тілінде ауызекі оқи алады,топта өз пікірін айта алады,керек мәліметтерді дәптерлеріне түртіп жазып ала алады.
Негізгі сөздер мен тіркестер: The Letters: Xx, Yy, Zz ; colours, numbers
Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер:
Fox, yo – yo, zebra
Талқылауға арналаған тармақтар:
The Letters: Xx, Yy, Zz
Сіз неліктен .... екенін айта аласыз ба?
Жазылым бойынша ұсыныстар:
Сурет салғызу, әріптерді жазғызу
Алдыңғы тақырып The Letters: Uu, Vv, Ww
Жоспар
Жоспарланған уақыт:
45 мин Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланаған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз) бағалау ресурстар
Басталуы: 10мин Сәлемдесу.Ұйымдастыру: (2 мин);
Жағымды психологиялық ахуал туғызу үшін тренинг өткізу.Оқушыларды шаттық шеңберіне тұрғызу; ( 2 мин) модуль № 1
түстер арқылы топқа бөлу. (2 мин) жетекшісін таңдату, модуль №1 Мадақтау.
Шапалақ.
Smiles1 ғаламтор желісі, видео материалдар, сөздік кітаптар, маркер, фломастерлер А4, А3
Ортасы: 25мин «Түрткі болу» әдісі, яғни сұрақ-жауап арқылы тақырыпты ашамыз. АКТ ны пайдалану модуль №6 (10мин)
Әріптерді дәптерге «түртіп алу» әдісі бойынша жаздырамын.
1 тапсырма: (5 мин)
Сөздікпен жұмыс:
2 тапсырма: (10 мин) Кітаппен жұмыс: Формативті бағалау
Смайликтер арқылы бағалау
Smiles1 ғаламтор желісі, видео материалдар, сөздік кітаптар, маркер, фломастерлер А4, А3
Аяқталуы: 10 мин The Letters: Xx, Yy, Zz әріптерін суретпен байланыстыра отырып, қайталатамын. (5мин)
Модуль №2
Үй тапсырма: Жаңа сөздер мен әріптерді жаттау
Кері байланыс: KLW - кестесі СТО технологиясы (5 мин)
Формативті бағалау
Қосымша ақпарат Ғаламтор деректері Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілетті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? Бағалау – оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? Пәнаралық байланыс қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері АКТ – мен байланыс Құндылықтардағы байланыс Ойтүрткі сұрақтар арқылы тапсырмаға қарай бағдарлаймын. Қабілетті балаларға ойтолғау жасауды, ауызекі сойлеп, оқи алуға дағдыландырамын Формативті және топтық бағалау; смайлик жинау, мадақтау, сенім білдіру. Слайдтар,сөздік жұмысы,ғаламтор деректері, видео Информатика, сурет пәнаралық байланысы Рефлексия
Сабақ / оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді?
Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарланған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен? Бүгінгі сабақта оқушылар ағылшын тілінде әліпбиді қызыға қайталады. Оқушыға арналған оқулықтан суретін бояу арқылы, әріпті есте сақтауға тырысты. Керек мәліметтерді дәптерлеріне түртіп жазып ала алады. Тақырыпқа қатысты сұрақтарды өз деңгейінде жауап бере алды. Қорытынды бағамдау: «The Letters: Xx, Yy, Zz» тақырыбы.
Түсіндіру, талдау, сұрақ – жауап, постермен жұмыс, кітаппен жұмыс, жеке, жұппен, топпен жұмыс. Бағалаудың түрлері. KLW- керібайланыс
Бекітемін:
Сабақ: Мектеп: З.О.Баймырзаев атындағы орта мектебі «ММ»
Күні: Мұғалімнің есімі: Канжанова Акгул Абиловна
Сынып : 1 Қатысқандар саны: 16 Қатыспағандар саны:-
Тақырыбы: ABC. Big and small. ABC - review Сабақ негізделген оқу мақсаты: (мақсаттары) Ағылшын алфавитімен таныстыру;
Өткен әріпке сай сөздердің оқылуын үйрету;;
Оқу мен жазуға дағдыландыру
Сабақ мақсаттары: Барлық оқушылар:
Оқушыларға өткен әріптердің оқылуын, айтылуын үйрету.
Жаңа сөздермен таныстыру, өз ойларын еркін айтуға үйретуге қол жеткізу,сөйлеу қабілеттерін арттыру.
шетелдік тілге деген қызығушылықтарын, ағылшын тілінде тыңдап - түсіну мен әңгімелесу іскерліктерін дамыту.
Оқушылардың басым бөлігі:
- Топтық,жұптық және жеке тапсырмалар орындайды
Кейбір оқушылар:
- жеке тапсырмалар орындайды
Тілдік мақсат Оқушылар:
Жаңа өткен тақырыпты зейінмен тыңдап, түсіну.
Тақырып бойынша берілген тапсырмаларды өз бетімен орындау.
Топтық тапсырмаларды орындауда өз үлесін қосып, сабақ барысында белсенділік таныту.
Ағылшын тілінде әріптерді оқи алады,топта өз пікірін айта алады,керек мәліметтерді дәптерлеріне түртіп жазып ала алады.
Негізгі сөздер мен тіркестер: ABC. Big and small. ABC - review
Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер:
Барлық әріптер мен сөздер;
Талқылауға арналаған тармақтар:
The Letters: әріптер, сандар, түстер
Сіз неліктен .... екенін айта аласыз ба?
Жазылым бойынша ұсыныстар:
Сурет салғызу, әріптерді жазғызу
Алдыңғы тақырып The Letters: Xx, Yy, Zz
Жоспар
Жоспарланған уақыт:
45 мин Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланаған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз) бағалау ресурстар
Басталуы: 10мин Сәлемдесу.Ұйымдастыру: (2 мин);
Жағымды психологиялық ахуал туғызу үшін тренинг өткізу.Оқушыларды шаттық шеңберіне тұрғызу; ( 2 мин) модуль № 1
түстер арқылы топқа бөлу. (2 мин) жетекшісін таңдату, модуль №1 Мадақтау.
Шапалақ.
Smiles1 ғаламтор желісі, видео материалдар, сөздік кітаптар, маркер, фломастерлер А4, А3
Ортасы: 25мин «Түрткі болу» әдісі, яғни сұрақ-жауап арқылы тақырыпты ашамыз. АКТ ны пайдалану модуль №6 (10мин)
Әріптерді дәптерге «түртіп алу» әдісі бойынша жаздырамын.
1 тапсырма: (5 мин)
Сөздікпен жұмыс:
2 тапсырма: (10 мин) Кітаппен жұмыс:
Формативті бағалау
Смайликтер арқылы бағалау
Smiles1 ғаламтор желісі, видео материалдар, сөздік кітаптар, маркер, фломастерлер А4, А3
Аяқталуы: 10 мин The Letters: әріптерін суретпен байланыстыра отырып, қайталатамын. (5мин)
Модуль №2
Үй тапсырма: Жаңа сөздер мен әріптерді жаттау
Кері байланыс: KLW - кестесі СТО технологиясы (5 мин)
Формативті бағалау
Қосымша ақпарат Ғаламтор деректері Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілетті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? Бағалау – оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? Пәнаралық байланыс қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері АКТ – мен байланыс Құндылықтардағы байланыс Ойтүрткі сұрақтар арқылы тапсырмаға қарай бағдарлаймын. Қабілетті балаларға ойтолғау жасауды, ауызекі сойлеп, оқи алуға дағдыландырамын Формативті және топтық бағалау; смайлик жинау, мадақтау, сенім білдіру. Слайдтар,сөздік жұмысы,ғаламтор деректері, видео Информатика, сурет пәнаралық байланысы Рефлексия
Сабақ / оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді?
Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарланған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен? Бүгінгі сабақта оқушылар ағылшын тілінде әліпбиді қызыға қайталады. Оқушыға арналған оқулықтан суретін бояу арқылы, әріпті есте сақтауға тырысты. Керек мәліметтерді дәптерлеріне түртіп жазып ала алады. Тақырыпқа қатысты сұрақтарды өз деңгейінде жауап бере алды. Қорытынды бағамдау: «ABC. Big and small. ABC – review» тақырыбы.
Түсіндіру, талдау, сұрақ – жауап, постермен жұмыс, кітаппен жұмыс, жеке, жұппен, топпен жұмыс. Бағалаудың түрлері. KLW- керібайланыс
Бекітемін:
Сабақ: Мектеп: З.О.Баймырзаев атындағы орта мектебі «ММ»
Күні: Мұғалімнің есімі: Канжанова Акгул Абиловна
Сынып : 1 Қатысқандар саны: 16 Қатыспағандар саны:-
Тақырыбы: Let’s start. Hello \ Goodbye Сабақ негізделген оқу мақсаты: (мақсаттары) Оқушылардың ағылшын тілін меңгеруге қызығушылығын ояту Оқушыларға сәлемдесудің , өзін – өзі таныстыруды меңгерту
Сабақ мақсаттары: Барлық оқушылар:
Оқушыларға өткен әріптердің оқылуын, айтылуын үйрету.
Жаңа сөздермен таныстыру, өз ойларын еркін айтуға үйретуге қол жеткізу,сөйлеу қабілеттерін арттыру.
шетелдік тілге деген қызығушылықтарын, ағылшын тілінде тыңдап - түсіну мен әңгімелесу іскерліктерін дамыту.
Оқушылардың басым бөлігі:
- Топтық,жұптық және жеке тапсырмалар орындайды
Кейбір оқушылар:
- жеке тапсырмалар орындайды
Тілдік мақсат Оқушылар:
Жаңа тақырыпты зейінмен тыңдап, түсіну.
Тақырып бойынша берілген тапсырмаларды өз бетімен орындау.
Топтық тапсырмаларды орындауда өз үлесін қосып, сабақ барысында белсенділік таныту.
Ағылшын тілінде әріптерді оқи алады,топта өз пікірін айта алады,керек мәліметтерді дәптерлеріне түртіп жазып ала алады.
Негізгі сөздер мен тіркестер: hello, goodbye, I’m … what’s your name?
Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер:
hello, goodbye, I’m … what’s your name?
Талқылауға арналаған тармақтар:
Сіз неліктен .... екенін айта аласыз ба?
Жазылым бойынша ұсыныстар:
Сурет салғызу, әріптерді жазғызу
Алдыңғы тақырып The Letters: ABC – review
Жоспар
Жоспарланған уақыт:
45 мин Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланаған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз) бағалау ресурстар
Басталуы: 10мин Сәлемдесу.Ұйымдастыру: (2 мин);
Жағымды психологиялық ахуал туғызу үшін тренинг өткізу.Оқушыларды шаттық шеңберіне тұрғызу; ( 2 мин) модуль № 1
түстер арқылы топқа бөлу. (2 мин) жетекшісін таңдату, модуль №1 Мадақтау.
Шапалақ.
Smiles1 ғаламтор желісі, видео материалдар, сөздік кітаптар, маркер, фломастерлер А4, А3
Ортасы: 25мин «Түрткі болу» әдісі, яғни сұрақ-жауап арқылы тақырыпты ашамыз. АКТ ны пайдалану модуль №6 (10мин)
Сабақ танысу түрінде қатынас жасау арқылы өрбиді.
1 тапсырма: (5 мин)
Сөздікпен жұмыс:
2 тапсырма: (10 мин) Кітаппен жұмыс: Формативті бағалау
Смайликтер арқылы бағалау Smiles1 ғаламтор желісі, видео материалдар, сөздік кітаптар, маркер, фломастерлер А4, А3
Аяқталуы: 10 мин Тақырыпқа сай суреттерді бояту. Есте сақтау қабілетін дамыту мақсатында (5мин)
Модуль №2
Үй тапсырма: Жаңа сөздер мен әріптерді жаттау
Кері байланыс: KLW - кестесі СТО технологиясы (5 мин)
Формативті бағалау
Қосымша ақпарат Ғаламтор деректері Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілетті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? Бағалау – оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? Пәнаралық байланыс қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері АКТ – мен байланыс Құндылықтардағы байланыс Ойтүрткі сұрақтар арқылы тапсырмаға қарай бағдарлаймын. Қабілетті балаларға ойтолғау жасауды, ауызекі сойлеп, оқи алуға дағдыландырамын Формативті және топтық бағалау; смайлик жинау, мадақтау, сенім білдіру. Слайдтар,сөздік жұмысы,ғаламтор деректері, видео Информатика, сурет пәнаралық байланысы Рефлексия
Сабақ / оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді?
Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарланған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен? Бүгінгі сабақта оқушылар ағылшын тілінде әліпбиді қызыға қайталады. Оқушыға арналған оқулықтан суретін бояу арқылы, әріпті есте сақтауға тырысты. Керек мәліметтерді дәптерлеріне түртіп жазып ала алады. Тақырыпқа қатысты сұрақтарды өз деңгейінде жауап бере алды. Қорытынды бағамдау: «let’s start! Hello / Goodbye» тақырыбы.
Түсіндіру, талдау, сұрақ – жауап, постермен жұмыс, кітаппен жұмыс, жеке, жұппен, топпен жұмыс. Бағалаудың түрлері. KLW- керібайланыс
Бекітемін:
Сабақ: Мектеп: З.О.Баймырзаев атындағы орта мектебі «ММ»
Күні: Мұғалімнің есімі: Канжанова Акгул Абиловна
Сынып : 1 Қатысқандар саны: 16 Қатыспағандар саны:-
Тақырыбы: Greetings. What’s your name? Сабақ негізделген оқу мақсаты: (мақсаттары) Оқушылардың ағылшын тілін меңгеруге қызығушылығын ояту Оқушыларға сәлемдесудің , өзін – өзі таныстыруды меңгерту
Сабақ мақсаттары: Барлық оқушылар:
Оқушыларға өткен әріптердің оқылуын, айтылуын үйрету.
Жаңа сөздермен таныстыру, өз ойларын еркін айтуға үйретуге қол жеткізу,сөйлеу қабілеттерін арттыру.
шетелдік тілге деген қызығушылықтарын, ағылшын тілінде тыңдап - түсіну мен әңгімелесу іскерліктерін дамыту.
Оқушылардың басым бөлігі:
- Топтық,жұптық және жеке тапсырмалар орындайды
Кейбір оқушылар:
- жеке тапсырмалар орындайды
Тілдік мақсат Оқушылар:
Жаңа тақырыпты зейінмен тыңдап, түсіну.
Тақырып бойынша берілген тапсырмаларды өз бетімен орындау.
Топтық тапсырмаларды орындауда өз үлесін қосып, сабақ барысында белсенділік таныту.
Ағылшын тілінде әріптерді оқи алады,топта өз пікірін айта алады,керек мәліметтерді дәптерлеріне түртіп жазып ала алады.
Негізгі сөздер мен тіркестер: hello, goodbye, I’m … what’s your name?
Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер:
hello, goodbye, I’m … what’s your name?
Талқылауға арналаған тармақтар:
Сіз неліктен .... екенін айта аласыз ба?
Жазылым бойынша ұсыныстар:
Сурет салғызу, әріптерді жазғызу
Алдыңғы тақырып «let’s start! Hello / Goodbye»
Жоспар
Жоспарланған уақыт:
45 мин Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланаған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз) бағалау ресурстар
Басталуы: 10мин Сәлемдесу.Ұйымдастыру: (2 мин);
Жағымды психологиялық ахуал туғызу үшін тренинг өткізу.Оқушыларды шаттық шеңберіне тұрғызу; ( 2 мин) модуль № 1
гүл арқылы топқа бөлу. (2 мин) жетекшісін таңдату, модуль №1 Мадақтау.
Шапалақ.
Smiles1 ғаламтор желісі, видео материалдар, сөздік кітаптар, маркер, фломастерлер А4, А3
Ортасы: 25мин «Түрткі болу» әдісі, яғни сұрақ-жауап арқылы тақырыпты ашамыз. АКТ ны пайдалану модуль №6 (10мин)
Сабақ танысу түрінде қатынас жасау арқылы өрбиді.
1 тапсырма: (5 мин)
Сөздікпен жұмыс:
2 тапсырма: (10 мин) Кітаппен жұмыс: Формативті бағалау
Смайликтер арқылы бағалау Smiles1 ғаламтор желісі, видео материалдар, сөздік кітаптар, маркер, фломастерлер А4, А3
Аяқталуы: 10 мин Тақырыпқа сай суреттерді бояту. Есте сақтау қабілетін дамыту мақсатында (5мин)
Модуль №2
Үй тапсырма: Жаңа сөздерді жаттау
Кері байланыс: KLW - кестесі СТО технологиясы (5 мин)
Формативті бағалау
Қосымша ақпарат Ғаламтор деректері Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілетті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? Бағалау – оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? Пәнаралық байланыс қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері АКТ – мен байланыс Құндылықтардағы байланыс Ойтүрткі сұрақтар арқылы тапсырмаға қарай бағдарлаймын. Қабілетті балаларға ойтолғау жасауды, ауызекі сойлеп, оқи алуға дағдыландырамын Формативті және топтық бағалау; смайлик жинау, мадақтау, сенім білдіру. Слайдтар,сөздік жұмысы,ғаламтор деректері, видео Информатика, сурет пәнаралық байланысы Рефлексия
Сабақ / оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді?
Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарланған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен? Бүгінгі сабақта оқушылар ағылшын тілінде әліпбиді қызыға қайталады. Оқушыға арналған оқулықтан суретін бояу арқылы, әріпті есте сақтауға тырысты. Керек мәліметтерді дәптерлеріне түртіп жазып ала алады. Тақырыпқа қатысты сұрақтарды өз деңгейінде жауап бере алды. Қорытынды бағамдау: «Greetings. What’s your name?» тақырыбы.
Түсіндіру, талдау, сұрақ – жауап, постермен жұмыс, кітаппен жұмыс, жеке, жұппен, топпен жұмыс. Бағалаудың түрлері. KLW- керібайланыс
Бекітемін:
Сабақ: Мектеп: З.О.Баймырзаев атындағы орта мектебі «ММ»
Күні: Мұғалімнің есімі: Канжанова Акгул Абиловна
Сынып : 1 Қатысқандар саны: 16 Қатыспағандар саны:-
Тақырыбы: About myself ( өзім туралы) Сабақ негізделген оқу мақсаты: (мақсаттары) Оқушылардың ағылшын тілін меңгеруге қызығушылығын ояту Оқушыларға өзі туралы айтып беруге үйрету;
Ағылышн тілінде ауызекі сөйлеуге дағдыландыру;
Сабақ мақсаттары: Барлық оқушылар:
Оқушыларға әр сабақ сайын әріптердің оқылуын, айтылуын үйрету.
Жаңа сөздермен таныстыру, өз ойларын еркін айтуға үйретуге қол жеткізу,сөйлеу қабілеттерін арттыру.
шетелдік тілге деген қызығушылықтарын, ағылшын тілінде тыңдап - түсіну мен әңгімелесу іскерліктерін дамыту.
Оқушылардың басым бөлігі:
- Топтық,жұптық және жеке тапсырмалар орындайды
Кейбір оқушылар:
- жеке тапсырмалар орындайды
Тілдік мақсат Оқушылар:
Жаңа тақырыпты зейінмен тыңдап, түсіну.
Тақырып бойынша берілген тапсырмаларды өз бетімен орындау.
Топтық тапсырмаларды орындауда өз үлесін қосып, сабақ барысында белсенділік таныту.
Ағылшын тілінде әріптерді оқи алады,топта өз пікірін айта алады,керек мәліметтерді дәптерлеріне түртіп жазып ала алады.
Негізгі сөздер мен тіркестер: Hello! I’m … What’s your name?
Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер:
Талқылауға арналаған тармақтар:
Сіз неліктен .... екенін айта аласыз ба?
Жазылым бойынша ұсыныстар:
Сурет салғызу, әріптерді жазғызу
Алдыңғы тақырып Greetings. What’s your name?
Жоспар
Жоспарланған уақыт:
45 мин Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланаған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз) бағалау ресурстар
Басталуы: 10мин Сәлемдесу.Ұйымдастыру: (2 мин);
Жағымды психологиялық ахуал туғызу үшін тренинг өткізу.Оқушыларды шаттық шеңберіне тұрғызу; ( 2 мин) модуль № 1
128841527686000Пішіндер арқылы топқа бөлу. (2 мин) жетекшісін таңдату, модуль №1
19742155080000659765317500
Мадақтау.
Шапалақ.
Smiles1 ғаламтор желісі, видео материалдар, сөздік кітаптар, маркер, фломастерлер А4, А3
Ортасы: 25мин «Түрткі болу» әдісі, яғни сұрақ-жауап арқылы тақырыпты ашамыз. АКТ ны пайдалану модуль №6 (10мин)
Сабақ танысу түрінде қатынас жасау арқылы өрбиді.
1 тапсырма: (5 мин)
Сөздікпен жұмыс:
2 тапсырма: (10 мин) Кітаппен жұмыс: Формативті бағалау
Смайликтер арқылы бағалау Smiles1 ғаламтор желісі, видео материалдар, сөздік кітаптар, маркер, фломастерлер А4, А3
Аяқталуы: 10 мин Тақырыпқа сай суреттерді бояту. Есте сақтау қабілетін дамыту мақсатында (5мин)
Модуль №2
Үй тапсырма: Жаңа сөздерді жаттау
Кері байланыс: KLW - кестесі СТО технологиясы (5 мин)
Формативті бағалау
Қосымша ақпарат Ғаламтор деректері Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілетті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? Бағалау – оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? Пәнаралық байланыс қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері АКТ – мен байланыс Құндылықтардағы байланыс Ойтүрткі сұрақтар арқылы тапсырмаға қарай бағдарлаймын. Қабілетті балаларға ойтолғау жасауды, ауызекі сойлеп, оқи алуға дағдыландырамын Формативті және топтық бағалау; смайлик жинау, мадақтау, сенім білдіру. Слайдтар,сөздік жұмысы,ғаламтор деректері, видео Информатика, сурет пәнаралық байланысы Рефлексия
Сабақ / оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді?
Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарланған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен? Бүгінгі сабақта оқушылар ағылшын тілінде әліпбиді қызыға қайталады. Оқушыға арналған оқулықтан суретін бояу арқылы, әріпті есте сақтауға тырысты. Керек мәліметтерді дәптерлеріне түртіп жазып ала алады. Тақырыпқа қатысты сұрақтарды өз деңгейінде жауап бере алды. Қорытынды бағамдау: «About myself» тақырыбы.
Түсіндіру, талдау, сұрақ – жауап, постермен жұмыс, кітаппен жұмыс, жеке, жұппен, топпен жұмыс. Бағалаудың түрлері. KLW- керібайланыс
Бекітемін:
Сабақ: Мектеп: З.О.Баймырзаев атындағы орта мектебі «ММ»
Күні: Мұғалімнің есімі: Канжанова Акгул Абиловна
Сынып : 1 Қатысқандар саны: 16 Қатыспағандар саны:-
Тақырыбы: My family (менің отбасым) Сабақ негізделген оқу мақсаты: (мақсаттары) Оқушылардың ағылшын тілін меңгеруге қызығушылығын ояту
«Отбасы» тақырыбы негізінде диалогтік сөйлесу дағдыларын дамыту
Ағылышн тілінде ауызекі сөйлеуге дағдыландыру;
Сабақ мақсаттары: Барлық оқушылар:
Оқушыларға әр сабақ сайын әріптердің оқылуын, айтылуын үйрету.
Жаңа сөздермен таныстыру, өз ойларын еркін айтуға үйретуге қол жеткізу,сөйлеу қабілеттерін арттыру.
шетелдік тілге деген қызығушылықтарын, ағылшын тілінде тыңдап - түсіну мен әңгімелесу іскерліктерін дамыту.
Тәуелдік есімдігімен таныстыру (my, your)
Оқушылардың басым бөлігі:
- Топтық,жұптық және жеке тапсырмалар орындайды
Кейбір оқушылар:
- жеке тапсырмалар орындайды
Тілдік мақсат Оқушылар:
Жаңа тақырыпты зейінмен тыңдап, түсіну.
Тақырып бойынша берілген тапсырмаларды өз бетімен орындау.
Топтық тапсырмаларды орындауда өз үлесін қосып, сабақ барысында белсенділік таныту.
Ағылшын тілінде әріптерді оқи алады,топта өз пікірін айта алады,керек мәліметтерді дәптерлеріне түртіп жазып ала алады.
Негізгі сөздер мен тіркестер: Hello! I’m … What’s your name?
Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер:
Талқылауға арналаған тармақтар:
Сіз неліктен .... екенін айта аласыз ба?
Жазылым бойынша ұсыныстар:
Сурет салғызу, әріптерді жазғызу
Алдыңғы тақырып About myself
Жоспар
Жоспарланған уақыт:
45 мин Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланаған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз) бағалау ресурстар
Басталуы: 10мин Сәлемдесу.Ұйымдастыру: (2 мин);
Жағымды психологиялық ахуал туғызу үшін тренинг өткізу.Оқушыларды шаттық шеңберіне тұрғызу; ( 2 мин) модуль № 1
Санақ бойынша топқа бөлу. (2 мин) жетекшісін таңдату, модуль №1
Мадақтау.
Шапалақ.
Smiles1 ғаламтор желісі, видео материалдар, сөздік кітаптар, маркер, фломастерлер А4, А3
Ортасы: 25мин «Түрткі болу» әдісі, яғни сұрақ-жауап арқылы тақырыпты ашамыз. АКТ ны пайдалану модуль №6 (10мин)
Сабақ танысу түрінде қатынас жасау арқылы өрбиді.
1 тапсырма: (5 мин)
Сөздікпен жұмыс:
2 тапсырма: (10 мин) Кітаппен жұмыс: Ex.4
Ex .6 Формативті бағалау
Смайликтер арқылы бағалау Smiles1 ғаламтор желісі, видео материалдар, сөздік кітаптар, маркер, фломастерлер А4, А3
Аяқталуы: 10 мин Тақырыпқа сай суреттерді бояту. Есте сақтау қабілетін дамыту мақсатында (5мин)
Модуль №2
Үй тапсырма: Жаңа сөздерді жаттау
Кері байланыс: KLW - кестесі СТО технологиясы (5 мин)
Формативті бағалау
Қосымша ақпарат Ғаламтор деректері Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілетті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? Бағалау – оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? Пәнаралық байланыс қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері АКТ – мен байланыс Құндылықтардағы байланыс Ойтүрткі сұрақтар арқылы тапсырмаға қарай бағдарлаймын. Қабілетті балаларға ойтолғау жасауды, ауызекі сойлеп, оқи алуға дағдыландырамын Формативті және топтық бағалау; смайлик жинау, мадақтау, сенім білдіру. Слайдтар,сөздік жұмысы,ғаламтор деректері, видео Информатика, сурет пәнаралық байланысы Рефлексия
Сабақ / оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді?
Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарланған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен? Бүгінгі сабақта оқушылар ағылшын тілінде әліпбиді қызыға қайталады. Оқушыға арналған оқулықтан суретін бояу арқылы, әріпті есте сақтауға тырысты. Керек мәліметтерді дәптерлеріне түртіп жазып ала алады. Тақырыпқа қатысты сұрақтарды өз деңгейінде жауап бере алды. Қорытынды бағамдау: «my family» тақырыбы.
Түсіндіру, талдау, сұрақ – жауап, постермен жұмыс, кітаппен жұмыс, жеке, жұппен, топпен жұмыс. Бағалаудың түрлері. KLW- керібайланыс

Приложенные файлы


Добавить комментарий