«Урок по английскому языку «I`d like five tickets for the merry –go-round»


Сабақ: Ағылшын тілі. Мектеп: 11.
Күні: Мұғалімнің есімі:
Сынып : 3 Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны:
Тақырыбы: Lesson 25 I`d like five tickets for the merry –go-round
Сабақ негізіндегі оқу мақсаты: (мақсаттары) Мәтіндегі жаңа сөздерге сипаттама беру;
Тақырыпты ашу;
Әділ бағалауға дағдыландыру
Сабақ мақсаттары: Барлық оқушылар:
Оқушыларды st қосарланған әрпінің оқылу ережесімен таныстыру.
Антонимдермен және синонимдермен таныстыру.
Сабақ тақырыбы бойынша оқу және тыңдау дағдыларын жетілдіру.
Оқушылардың басым бөлігі:
- Топтық,жұптық және жеке тапсырмалар орындайды
Кейбір оқушылар:
- жеке тапсырмалар орындайды
Тілдік мақсат: Оқушылар:
Жаңа өткен тақырыпты зейінмен тыңдап, түсіну.
Тақырып бойынша берілген тапсырмаларды өз бетімен орындау.
Топтық тапсырмаларды орындауда өз үлесін қосып, сабақ барысында белсенділік таныту.
Ағылшын тілінде ауызекі оқи алады,топта өз пікірін айта алады,керек мәліметтерді дәптерлеріне түртіп жазып ала алады.
Қайталау:small,big,happy,sad,tall,short,beautiful,pretty,good,nice,hot.
Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер:

st [st]
stairs start
star first
stamp storm
stand up story
Талқылауға арналаған тармақтар:
Грамматика ережелері мен жаттығулар
Remember.
I
Would HE
SHE LIKE?
IT
Сіз неліктен .... екенін айта аласыз ба?
Жазылым бойынша ұсыныстар:
Постер қорғату, сурет салғызу, диалог жазғызу
Алдыңғы тақырып TRAVELLING BY IS ALWAYS EXCITING
Жоспар
Жоспарланған уақыт:45 минут. Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз) бағалау ресурстар
Басталуы: Сәлемдесу.
Ұйымдастыру: топ жетекшісін таңдату.
Жағымды психологиялық ахуал туғызу үшін тренинг өткізу.
Оқушыларды шаттық шеңберіне тұрғызып, өз есімдеріне байланысты сын есімдер айтқызу.
Үй тапсырмасын «Миға шабуыл» әдісі бойынша сұрақтар қою арқылы бекітемін.
Санақ бойынша топқа бөлу.
Мадақтау.
Шапалақ.
English 3-сыныпқа арналған оқулық (Т.Д. Кузнецова, К.С.Бобровская О.П.Трофимова Алматы «Атамұра» баспасы- 2015 жыл)ғаламтор желісі, видео материалдар, сөздік кітапар, маркер, фломастерлер А4, А3
Ортасы: «Түрткі болу» әдісі, яғни сұрақ-жауап арқылы тақырыпты ашамыз.
Ережені дәптер «түртіп алу» әдісі бойынша жаздырамы
Сөздікпен жұмыс: EX:1.2.3
Формативті бағалау
Топтық бағалау
Смайликтер арқылы бағалау Аяқталуы: Oқушыларды WOULD-пен таныстырамын.
Үй тапсырмасы: Жаңа сөздерді жаттау.
Кері байланыс: KLW - кестесі СТО технологиясы.
Бірін – бірі бағалау.
Формативті бағалауда топ жетекшілерінен бағалау парақшасын жинап алып мұғалім жиынтық бағасын шығару Қосымша ақпарат Ғаламтор деректері Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілетті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? Бағалау – оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? Пәнаралық байланыс қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері АКТ – мен байланыс.

Приложенные файлы


Добавить комментарий