«Урок по английскому языку «We at the pet shop»


Сабақ: Ағылшын тілі. Мектеп:11.
Күні: Мұғалімнің есімі:
Сынып : 3 Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны:
Тақырыбы: we at the pet shopСабақ негізіндегі оқу мақсаты: (мақсаттары) Мәтіндегі жаңа сөздерге сипаттама беру;
Тақырыпты ашу;
Әділ бағалауға дағдыландыру
Сабақ мақсаттары: Барлық оқушылар:
wr қосарланған әріптерінің оқылу ережесімен танысу.
Сабақ тақырыбы негізінде «like+етістік+ing» құрылымын қайталау.
Тыңдап түсіну дағдысын дамыту.
Оқушылардың басым бөлігі:
- Топтық,жұптық және жеке тапсырмалар орындайды
Кейбір оқушылар:
- жеке тапсырмалар орындайды
Тілдік мақсат Оқушылар:
Жаңа өткен тақырыпты зейінмен тыңдап, түсіну.
Тақырып бойынша берілген тапсырмаларды өз бетімен орындау.
Топтық тапсырмаларды орындауда өз үлесін қосып, сабақ барысында белсенділік таныту.
Ағылшын тілінде ауызекі оқи алады,топта өз пікірін айта алады,керек мәліметтерді дәптерлеріне түртіп жазып ала алады.
Қайталау:write,wrong,writer,wreath,wrinkles,wrestle,wrist,wrapСыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер:

wr [r]
write wrinkles
wrong wrestle
writer wrist
wreath wrap
Талқылауға арналаған тармақтар:
Грамматика ережелері мен жаттығулар
Remember:
I like singing.
You like playing computer games.
We like doing crosswords.
They like dancing.
He likes playing football.
She likes skiing.
It likes playing.
Сіз неліктен .... екенін айта аласыз ба?
Жазылым бойынша ұсыныстар:
Постер қорғату, сурет салғызу, диалог жазғызу
Алдыңғы тақырып Check the timetable.
Жоспар
Жоспарланған уақыт:
45 минут, Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз) бағалау ресурстар
Басталуы: Сәлемдесу.
Ұйымдастыру: топ жетекшісін таңдату.
Жағымды психологиялық ахуал туғызу үшін тренинг өткізу.
Оқушыларды шаттық шеңберіне тұрғызып, өз есімдеріне байланысты сын есімдер айтқызу.
Үй тапсырмасын «Миға шабуыл» әдісі бойынша сұрақтар қою арқылы бекітемін.
Санақ бойынша топқа бөлу.
Мадақтау.
Шапалақ.
English 3-сыныпқа арналған оқулық (Т.Д. Кузнецова, К.С.Бобровская О.П.Трофимова Алматы «Атамұра» баспасы- 2015 жыл)ғаламтор желісі, видео материалдар, сөздік кітапар, маркер, фломастерлер А4, А3
Ортасы: «Түрткі болу» әдісі, яғни сұрақ-жауап арқылы тақырыпты ашамыз.
Ережені дәптер «түртіп алу» әдісі бойынша жаздырамы
Сөздікпен жұмыс:
Формативті бағалау
Топтық бағалау
Смайликтер арқылы бағалау Аяқталуы: Oқушылармен бірге герундияның (етістіктен жасалған зат есім) грамматикалық мәнін түсіндірмей ақ «like+етістік+ing» құрылымын қайталаймын.
Үй тапсырмасы: ex 6, page 107 . Жаңа сөздерді жаттау.
Кері байланыс: KLW - кестесі СТО технологиясы.
Бірін – бірі бағалау.
Формативті бағалауда топ жетекшілерінен бағалау парақшасын жинап алып мұғалім жиынтық бағасын шығару Қосымша ақпарат Ғаламтор деректері Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілетті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? Бағалау – оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? Пәнаралық байланыс қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері АКТ – мен байланыс.

Приложенные файлы


Добавить комментарий