«Підсумковий урок з алгебри «Квадратні рівняння»


Великознам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1
Кам'янсько-Дніпровської РДА Запорізької області
Урок алгебри з теми:
«Квадратні рівняння»
Вчитель інформатики
та математики Бєлоконєва
Наталія Олександрівна2014 рік
Урок алгебри
Тема: Квадратні рівняння
Мета: Повторити формулу коренів квадратного рівняння, закріпити вміння учнів розв'язувати квадратні рівняння, розвивати вміння учнів застосовувати отримані знання у нестандартних випадках, виховувати почуття колективізму, взаємовиручки.
Тип уроку: Урок систематизації знань і вмінь учнів.
Обладнання: Картки з завданнями та картки з відповідями.
Хід уроку:
Організаційний момент.
Вчитель знайомить учнів з темою та метою уроку.
Вчитель повідомляє учням, що цей урок пройде у формі математичної гри, називається ця гра «Математичний лабіринт». Далі вчитель знайомить учнів з правилами гри «Математичний лабіринт».
Клас розбивається на групи по два учні у кожній групі, командири груп отримують у вчителя стартову картку з завданням – розв'язати квадратне рівняння, після виконання завдання командир групи підходить до вчительського столу, шукає картку, на якій знаходиться відповідь розв'язаного завдання (наприклад, х1=-3, х2=-2), на цій картці знаходиться наступне завдання, усього у цій грі 5 етапів, після проходження останнього етапу на картці з відповіддю буде написано «Вихід».
Група, яка першою вийде з математичного лабіринту, отримає 12 балів, дві наступних групи – 11 балів, три наступних групи – 10 балів.
Учні, які першими вийшли із математичного лабіринту, виконують роль консультантів, допомагають останнім учням справитись із завданнями, допомагають вчителю оцінити цих учнів в залежності від об'єму наданої консультантами допомоги.
Розв'язування вправ.
1482725310515Перший етап
Другий етап
12030643063

Третій етап
97663066675
Четвертий етап
7937502540

П'ятий етап
3276602540

Підсумок уроку.
Вчитель називає переможців гри, об'являє оцінки учнів, називає типові помилки, допущені у ході уроку.
Домашнє завдання: взяти у вчителя картку з тим завданням, яке здалося самим важким та розв'язати його.

Приложенные файлы


Добавить комментарий